Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Incidenti: Fansi e gjuan me cigare gjatë kohës që performonte, Ledri i kthehet me fjalë e tenton ta gjuajë

Incidenti: Fansi e gjuan me cigare gjatë kohës që performonte, Ledri i kthehet me fjalë e tenton ta gjuajë
August 30
18:11 2018

Në koncerte të ndryshme përveç argëtimit ndodhin edhe incidente të pakëndshme.

Ledri Vula është hasur me një të tillë në një koncert të mbajtur së fundmi. Një fans ka hedh një cigare drejt reperit gjatë kohës që ai ishte duke performuar në skenë.

Kjo gjë e ka mërzitur tej mase Ledrin i cili duhet thënë se është një nga artistët më të sjellshëm. Ai ka ndaluar së kënduari dhe ka shpërthyer në fjalë ndaj djalit që bëri gjestin e papërshtatshëm. Nga lëvizjet që ai bën, siç dhe duket në videon e publikuar nga faqja hihop.al në Instagram, reperi është acaruar shumë. Tepër i nervozuar i rrethuar nga rojet e sigurimit Ledri ka tentuar edhe ta gjuajë fansin. Shihni videon në vijim për më shumë detaje./Blitz.al/

 

 

 

View this post on Instagram

 

Ne gjthmonē kemi me mbet mbrapa , kultrura e njeriut gjuan me cigare Këngëtarin???😱😡 @ledrivula 👍🏻👊🏻😍

A post shared by hipphop.al™ (@hipphop.al) on

 

 

View this post on Instagram

 

Reagimi ledrit pasi nje djal e gjuan me cigare ledrin ta ha zemren vlla i fort je man @ledrivula 😍😍❤️❤️❤️

A post shared by hipphop.al™ (@hipphop.al) on

Komento
Shperndaje