Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Incident në “America’s Got Talent, konkurrenti qëllohet me shigjetë gjatë spektalit

Incident në “America’s Got Talent, konkurrenti qëllohet me shigjetë gjatë spektalit
August 03
18:57 2016

Show-t e talenteve janë një mënyrë e mirë për t’u çlodhur pas një dite të ngarkuar.

Shpesh mbetesh gojë hapur për shkak të talentit që disa persona kanë, por ka raste kur mbetesh me gojë hapur për shkak të incidenteve që ndodhin.

Një gjë e tillë ka ndodhur edhe në “America’s Got Talent”, ku një hedhje shigjete me flakë ka shkuar totalisht keq.

Ndihmësja është ngjitur në shkallë, ku edhe ka marrë shënjestrën për të qëlluar në tabelën e qitjes që ndodhej në gojën e konkurrentit.

Fatkeqësisht, shigjeta nuk ka shkuar në vendin e duhur, por në kraharorin e Ryan Stock.

Kjo i gjë i ka lënë anëtarët e jurisë të shokuar, paçka se konkurrenti shpëtoi pa lëndime serioze.

Shperndaje