Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Ilva Tare nuk niset për në punë pa një përqafim të veçantë…

(Foto) Ilva Tare nuk niset për në punë pa një përqafim të veçantë…
October 28
09:45 2016

Shpesh ndodh që për personazhet e njohur të televizionit, publiku ta lidhë emrin e tyre vetëm me imazhin që ata shfaqin çdo javë në ekran.

Një prej tyre është edhe gazetarja Ilva Tare, e cila nuk parapëlqen ta shfaqë shpesh jetën e saj private, edhe pse mëngjesin e sotëm ka bërë një përjashtim.

Ajo ka postuar në “Instastory”-n e saj një fotografi duke përqafuar të bijën, Melody.

Një foto që përcjell shumë dashuri kjo e që tregon se nga e merr frymëzimin Ilva çdo mëngjes para se të niset për në punë.

Një përqafim me vajzën është “melodia” më e mirë për ta nisur ditën mbarë. /Blitz.al/

ilva1

Komento
Shperndaje