Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ilda Bejleri rrëfen në “Thumb”: Tradhtia më ka dhembur shumë!

Ilda Bejleri rrëfen në “Thumb”: Tradhtia më ka dhembur shumë!
September 24
20:42 2016

Në puntatën e sotme të emisionit “Thumb” nga gazetaret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu, pjesë e rubrikës “Alfabet” ka qenë gazetarja sportive Ilda Bejleri.

Në një nga pjesët pikante të kësaj rubrike, bukuroshja e televizionit është pyetur nëse dhemb tradhtia. Ajo nuk ka ngurruar që të përgjigjet: “Po, tradhtia dhemb shumë!”

Nuk e dimë se cilit rast i referohet Ilda që është përgjigjur në këtë mënyrë, por duket se as ajo nuk i ka shpëtuar ndjesisë që të jep  tradhtia, edhe pse duhet thënë se Ilda shfaqet mjaft sportive dhe “moskokëçarëse” në daljet e saj publike. Edhe kur i është përgjigjur kësaj pyetjeje Ilda e ka shoqëruar atë me buzëqeshjen që e karakterizon./Blitz.al/

Shperndaje