Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

‘Iku vapa me gushtin?’: Moderatori shqiptar sfidon motin, tetorin dhe të gjithëve ne!

‘Iku vapa me gushtin?’: Moderatori shqiptar sfidon motin, tetorin dhe të gjithëve ne!
October 22
19:30 2017

Tashmë që jemi në mes të vjeshtës e të gjithëve mund të na shkojë mendja për të planifikuar pushimet dimërore pasi ato veroret ikën si ‘vapa me gushtin’ duket se Isli Islami ka vendosur të na sfidojë.

Moderatori i ‘Wake up’ sikundër askush tjetër, në temperaturat e ulura tani në tetor ka venodsur të arratiset drejt plazhit e të bëjë disa hedhje në det. Këtë moment ai e ka ndarë me të gjithë ndjekësit në Instagram ku i veshur me rrobebanje dhe një pulover sipër, në breg të detit na tregon se si bëhet plazhi edhe në mes të tetorit.

Isli, bën mirë të vishesh se nesër në mëngjes nuk të duam të ftohur e të ngjirur në ‘Wake up’! /Blitz.al/

Komento
Shperndaje