Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Iggy Azalea, më seksi se kurrë në “GQ Magazine”

November 18
17:30 2016

Edhe pse zhanri hip hop/rap nuk lë shumë hapësira për të treguar format e bëshme, kjo gjë nuk vlen për Iggy Azalea, e cila shquhet për format e saj tepër të lakuara, sidomos për të pasmet.

Këtë herë ajo ka treguar se është një konkurrente e denjë e Nicki Minaj, pasi, siç dihet, në fushën e hip hop-it kurorën e reperes më seksi e mban Minaj.

Në kopertinën e re të revistës “GQ” në Australi, Azalea është shfaqur mjaft seksi dhe gjysmë nudo, duke ndezur adrenalinën e lexuesve të revistës.

Go Iggy! /Blitz.al/

 

cxaty98w8aat5qt

iggy

cxatzkhukaiiyro

Shperndaje