Blitz

 Breaking News

I vogël, i vogël por djali i Sarës dhe Ledionit po vendos rregullat në shtëpi që tani!

I vogël, i vogël por djali i Sarës dhe Ledionit po vendos rregullat në shtëpi që tani!
July 14
09:17 2017

Nuk ka më bukurosh se vogëlushi London i Sarës dhe i Ledionit. Ai ka marrë gjithë dashurinë e ndjekësve të çiftit, të cilët vazhdimisht kërkojnë të dinë më tepër mbi të voglin e shtëpisë dhe nuk kanë faj, sepse të gjithë kënaqemi kur e shohim!

Para pak minutash Sara ka postuar në Instagram një foto të Londonit ku ky i fundit ka mbuluar fytyrën me një kartolinë:

“Dikush nuk donte të pozonte për aparatin dje…”, – ka shkruar mami Sara duke na lënë të kuptojmë se ky vogëlush rebel di mirë se si të vendosë rregullat, edhe pse vetëm 7 muajsh.

Ore, po nga ngjau? Nuk do mend, si Ledioni ashtu edhe Sara njihen për karakteret e tyre të forta dhe për fjalën që u zë vend, kështu që mos i vini faj Londonit të vogël! /Blitz.al/

Share