Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

I vdes aktorja e preferuar, vret veten para djalit dy vjeç

I vdes aktorja e preferuar, vret veten para djalit dy vjeç
April 09
08:35 2016

Keni menduar ndonjëherë se deri ku mund të shkojë fiksimi pas një personazhi të famshëm? Epo, ky fiksim mund të shkojë përtej imagjinatës suaj.
Kështu ka ndodhur edhe me Madhu Mahanand, një grua në Indi, e cila i ka dhënë fund jetës para syve të djalit dyvjeçar për shkak se kishte rënë në depresion për vdekjen e aktores së famshme indiane Pratyusha Banerjee.
Madhu ishte një ndjekëse e rregullt e filmave e serialeve të Pratyusha Banerjee dhe vdekja e kësaj të fundit i shkaktoi një traumë të vërtetë. Sipas policisë së Raiour Range, ky është edhe shkaku kryesor i vdekjes.

Komento
Etiketimet
Shperndaje