Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

I keni parë Kimojit e reja të Kim Kardashian?

June 02
11:53 2016

Kim Kardashian ka lançuar Kimojit më të reja me imazhin e saj. Kimojit tregojnë kryesisht të pasmet e Kim e tashmë kanë shënuar me miliona shikime. Pjesë e emoticon-save janë edhe bashkëshorti i saj Kaney West dhe vajza North. Nëse dëshironi të dini se çfarë ushtrimesh fizike  ju sugjeron ylli i reality show-t “Keeping up with the Kardashian”  për të pasur vithe të formuara, ndiqni në vijim alternativat e saj, të cilat mund t’i shkarkoni në App Store.

 

Work it out! #Kimoji

A video posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

#NewKimojiAlert

A video posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

The New Kimoji are out today! Download them now at the App Store!

A video posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Shperndaje