Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

I dashuri i huaj i Dafina Zeqirit sapo ka bërë një gjest që i ka “shkrirë zemrën” këngëtares!

I dashuri i huaj i Dafina Zeqirit sapo ka bërë një gjest që i ka “shkrirë zemrën” këngëtares!
November 21
10:12 2016

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri duket se është duke bërë pak pushim nga karriera muzikore për t’u përgatitur mirë për projektet e saj të reja. Megjithatë, këtë kohë ajo po e përdor më së miri për të udhëtuar dhe për t’u argëtuar me të dashurin e saj nga Republika Domenikane, Jose, si dhe me miqtë e saj.

Dafina ka vendosur të postojë një fotografi në Snapchat, ku shfaqet një bisedë mes këngëtares dhe partnerit të saj. Në një moment dafina e ka pyetur në anglisht: “Më kupton?” dhe ky i fundit i është përgjigjur në shqip: “Po, po”. Dafina ka qeshur shumë nga kjo dhe i ka pëlqyer shumë fakti që i dashuri i saj ka folur në shqip. “Ai është duke u përmirësuar shumë, po bëhet shqiptar”, – ka shkruar këngëtarja. Me siguri ky gjest është tregues dashurie kundrejt saj.

dd

/Blitz.al/

Shperndaje