Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

I dashuri i Dua Lipës reagon për herë të parë pas tradhëtisë: “ Kemi rënë në duart e mediave që shkruajnë drama”.

I dashuri i Dua Lipës reagon për herë të parë pas tradhëtisë: “ Kemi rënë në duart e mediave që shkruajnë drama”.
June 14
11:53 2018

Lajmi kryesor i mediave ka qenë tradhëtis e partnerit të Duas ndaj saj. Së fundmi vetë ai ka vendosur të sqarojë një herë e mirë si qëndron e vërteta. Sipas Isaac asgjë nuk është e vërtetë por e gjitha kjo është krijuar nga mediat.

Ai kërkon që njerëzit të mos besojnë atë që shkruhet, pasi disa paguhen për të krijuar të tilla drama.

Ne jemi të lidhur dhe duhemi por të dy kemi rënë në duar të tabloidëve që kanë shkaktuar drama duke na lidhur me njerëz të ndryshëm kur thjeshtë aty nuk kishte asgjë. Jemi shumë të lumtur për kthimin tonë..Kemi kaluar tre vite e gjysmë plot lumturi së bashku me besnikëri dhe dashurinë e cila asnjëherë nuk u shkatërrua, sepse kemi kaluar problemet e tilla. Për fat të mirë lëkura jonë është më e ashpër dhe dashuria është më e fortë se kjo”.- ka rrëfyer ai./Blitz.al/

Komento
Shperndaje