Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Hillary Clinton surprizon Katy Perry-n

Hillary Clinton surprizon Katy Perry-n
December 01
13:15 2016

Katy Perry ishte në qendër të vëmendjes gjatë ceremonisë së UNICEF Snowflake Ball mbrëmjen e së martës. Ajo mori çmimin humanitar “Audrey Hepburn” për punën e saj në këtë organizatë.

Fillimisht është treguar një videoklip me të gjithë përpjekjet e Perry-t për UNICEF-in, më pas ka qenë vetë Hillary Clinton ajo që i ka dorëzuar çmimin.

Zonja Clinton ka thënë se ka parë përkushtimin e Katy-t në UNICEF dhe për të ajo është një kampione.

Më pas këngëtarja falënderon zonjën Clinton për mbështetjen dhe motivimin që i ka dhënë deri më sot./Blitz.al/

jj

 

Shperndaje