Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Hilary Duff jep një mesazh për të gjitha nënat në karrierë…

Hilary Duff jep një mesazh për të gjitha nënat në karrierë…
June 20
20:01 2016

Pas lindjes së djalit në vitin 2011, Hilary Duff ka vazhduar karrierën e saj të suksesshme, por po kalon me  vështirësi pjesën që duhet të qëndrojë larg djalit të saj.

Këtë fundjavë, Duff ka postuar një foto të të birit në Instagram, të cilën e ka shoqëruar me shkrimin: “Nuk kam fjalë ta përshkruaj sa më mungon! Për të gjitha nënat që punojnë pa pushim për të mbështetur fëmijët e tyre, ata ju mungojnë tani por fëmijët ju shohin dhe një ditë do t’ju falënderojnë”.

Ky postim ka prekur shumë nëna, të cilat si Hilary janë duke luftuar midis karrierës dhe rolit të nënës.

Komento
Etiketimet
Shperndaje