Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Hervin Çuli fyen Mirush Kabashin: “Grabitës! Mashtrues ordiner që grabiti 100 milion lekë në Teatër!”

Hervin Çuli fyen Mirush Kabashin: “Grabitës! Mashtrues ordiner që grabiti 100 milion lekë në Teatër!”
June 13
08:31 2018

 

Menjëherë pas deklaratave të aktorit të mirënjohur Mirush Kabashi në “Studio e Hapur” me Eni Vasilin në News24 lidhur me shembjen e Teatrit Kombëtar, ka ardhur edhe reagimi i drejtorit të këtij institucioni.

Nëpërmjet një statusi në Facebook, Çuli është shprehur se Kabashi për 15 vite ka marrë rrogën në Teatrin Kombëtar dhe si aktor ka luajtur vetëm një herë.

Ndër të tjera, Hervin Çuli e cilëson aktorin e njohur një mashtrues ordiner dhe se ka keqpërdorur statusin e tij.

Më poshtë mund të gjeni reagimin e plotë të Çulit.

 

 

/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje