Blitz

 Breaking News

Heidi Klum për Halloween maskohet si… vetja!

Heidi Klum për Halloween maskohet si… vetja!
November 01
12:09 2016

Heidi Klum është një nga personazhet e Hollywood-it që e merr shumë seriozisht festën e Halloween-it. Prej javësh ajo i ka bërë kuriozë ndjekësit e saj me përgatitjet për maskën e Halloween-it dhe në fund të gjithë u habitën kur panë se ajo ishte veshur si… vetja, por me gjashtë Heidi të tjera. Duhet të shihnit me shumë vëmendje për të kuptuar se cila prej tyre ishte në të vërtetë Heidi Klum.
Vitin e kaluar ajo u shfaq si Jessica Rabbit dhe të gjithë u habitën nga transformimi që kishte pësuar. Duhet thënë që me të vërtetë Klum është një nga fanset më të zjarrta të kësaj feste. Ajo është e aftë të befasojë dhe të luajë rolin e babagjyshit, të surprizojë në minutën e fundit. Më herët ka qenë Beyonce ajo që ka pasur rreth 300 klone të vetes në një performancë në Las Vegas. Shihni në vijim se si u maskua ajo këtë Halloween./Blitz.al/
hedidi2

 

The more the merrier. ???????????? #heidiklum #halloween #costumeforthetwin

A photo posted by David Sabshon (@sabtron103) on

#HeidiKlum may have 6 clones of herself tonight on #HeidiHalloween, but 10 years ago, #Beyonce had 300 clones of herself in #LasVegas!

A photo posted by ✨? Queen $agalina® ?✨ (@disneyswan_1990) on

Share