Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Harron veshjet trendi, modelja shqiptare shfaqet me veshje popullore

Harron veshjet trendi, modelja shqiptare shfaqet me veshje popullore
August 17
21:14 2017

Kohët e fundit, modelja me origjinë shqiptare Emina Çunmulaj ka qenë në qendër të vëmendjes.

Ajo ka udhëtuar drejt Malit të Zi dhe Shqipërisë për të kaluar pushimet e verës. Disa ditë më parë Emina  ka publikuar disa foto duke ndihmuar njerëzit në nevojë. Ndërsa seti i sotëm fotografik është shumë i veçantë.

Ajo ka publikuar në Instagram disa foto me veshje popullore e ne themi se Emina duket shumë bukur me to. Gjithmonë modelja e tregon me krenari origjinën e saj dhe nuk e ka aspak problem ta përmendë atë në shumë postime në rrjetet sociale./Blitz.al/

Komento
Shperndaje