Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Hapi klubin në Mykonos, Lindsay Lohan zbulon arsyen prekëse

Hapi klubin në Mykonos, Lindsay Lohan zbulon arsyen prekëse
January 10
22:11 2019

Për Lindsay Lohan nuk ka asgjë të keqe të jetë e hapur edhe e ndershme me publikun. Aktorja së fundmi ka lajmëruar se do të nisë transmetimin e serialit të saj më të ri në MTV të quajtur “Lindsay Lohan’s Beach Club”.

Lindsay ka zbuluar për herë të parë se teksa ishte në pushime me të dashurin e saj në këtë ishull rreth 3 vite më parë ai ushtroi dhunë fizike ndaj saj.

“Pasi më goditi vendosa që Mykonos nuk do të ishte një kujtim i keq për mua, unë vendosa ta shëndërroj në diçka tjetër që të marr kënaqësi kur të jem atje”- është shprehur ajo.

Menaxheri i saj zbuloi se Lindsay dëshiron që të largohen nga lokali i saj me buzëqeshje, energji pozitive dhe kujtime të bukura.

 

 

View this post on Instagram

 

Check out the beach side of @lohanmykonosofficial @lohanbeachclub #lohanbeachub 🦞🐠🐟🦀🦐🦑

A post shared by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

 

/Blitz.al/

Share