Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Hailey Baldwin mban në sfond të celularit këtë foto jo të zakonshme të Justin Bieber

Hailey Baldwin mban në sfond të celularit këtë foto jo të zakonshme të Justin Bieber
February 14
22:56 2019

Në rast se kishit dyshime se sa e fiksuar është Hailwy Baldwin pas Justin Bieber mjafton të shikoni foton që ajo mban në sfondin e celularit të saj.
Modelja u fotografua në New-York këtë fundjavë, dhe rastësisht ndodhi që ekrani i telefonit të saj u kthye nga paparaci, ndërkohë që shkrepej kjo fotoja këtu:

 

Dhe po, dikush i bëri “zoom” dhe pamë këtë fytyrën këtu:

 

Siç duket, Hailey mban në sfondin e celularit të saj një foto të Justin Bieber kur ka qenë i vogël, e që me shumë mundësi do ketë qenë në “lock sreen”-in e shumë vajzave adoleshente para disa kohësh.

/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje