Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Habit ylli i filmave pornografik: “Kam patur mardhënie me Donald Trump pas lindjes së djalit të tij”

Habit ylli i filmave pornografik: “Kam patur mardhënie me Donald Trump pas lindjes së djalit të tij”
January 18
11:51 2018

Ylli i filmave , Stephanie Clifford bëri një bujë të madhe kur gjatë intervistës për “In Touch” në 2011 që u publikua kohët e fundit duke  thënë se ka fjetur me Presidentin Trump vetëm disa muaj pasi Melani Trump lindi djalin e tyre Barron.

Këto thashetheme për lidhjen e Trump me Clifford dolen javën e kaluar kur “Wall Street Journal” raportoi se një avokat i Trump organizoi një pagesë prej 130 mijë  dollarë për heshtjen e yllit pornografik.

Por tani Clifford po ndan detajet dhe ka thënë se ajo u takua me presidentin e 45-të në verëm e vitit 2006 në një turne të famshëm golfit.

“Ai më pa, pastaj më kërkoi të darkojë me të, dhe lidhja vazhdoi katër muaj pasi Melani Trump lindi djalin, Barronin. Gjatë mardhënies seksuale ai nuk përdori prezervativ dhe gjithashtu më krahasoi me vajzën e tij Ivanka Trump”- u shpreh Clifford.

Në fakt në vitin e parë të Trump në detyrë u vu re një ftohje midis çifit presidencial dhe spekulimet shkuan deri aty sa u tha që zonja e parë dhe presidenti mbanin dhoma gjumi të ndara. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje