Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Habit reperi shqiptar: “Nuk konsumoj asnjëherë alkol, pi vetëm ujë!”

December 26
09:18 2017

Zakonisht këngëtarët para se të dalin në skenë konsumojnë alkool për të ardhur paksa në qejf, por mesa duket jo me të gjithë ndodh kështu. Majk sapo na ka treguar se pi vetëm ujë.

Ai ka qenë I ftuar në emisionin Thumb me Aulonën dhe Fatmën, mes pyetjesh ai është ngacmuar nëse konsumon alkool para performancave të tij. Dhe mund të themi se përgjigja e Majk na ka habitur!

Nuk pi as gjatë orarit as pas orarit, alkool e cigare nuk pi fare, njerëzit e mi e dinë që zakonisht nëpër koncerte pi vetëm ujë pa gaz”- ka thënë ai./Blitz.al/

Komento
Shperndaje