Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Habit aktori i njohur, krahason këngëtarët shqiptarë të Kosovës me jashtëqitjen!

July 10
17:00 2017

Albano Bogdo është një nga aktorët shqiptarë më aktivë në rrjete sociale kur vjen fjala për ironi apo sarkazëm. Me anë të humorit ai shpesh shpreh mendimin e tij lidhur me fenomene që e shqetësojnë apo që nuk i pëlqen rreth e rrotull dhe nuk e kursen penën edhe për kolegë të tij apo personazhe të tjerë të famshëm.

Këtë herë, në shënjestrën e tij kanë qenë këngëtarët e Hip-Hopit të Kosovës që sipas Albanos ata janë njësoj si jashtëqitja.

“Shkela jashtëqitje, qenka Hip Hop kosovar” – është shkruar në meme-n që ka shpërndarë ai në Instagram.

Me shumë mundësi, reagimi i publikut dhe i këngëtarëve shqiptarë të Kosovës nuk do të jetë i mirë pas kësaj. /Blitz.al/

Shperndaje