Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gwyneth Paltrow fiton çmimin “Icon” në “Elle Style Awards”

November 03
17:53 2016

gn

Gwyneth Paltrow gjithmonë është dalluar për stilin e saj të veçantë. Ditën e mërkurë, ajo ka fituar çmimin “Icon” në “Elle Style Awards” në Madrid, Spanjë.

Paltrow dukej mahnitëse me fustanin e tejdukshëm me lule të Gucci-t. Ajo është treguar shumë e kujdesshme për detajet. Gjithashtu ka pasur disa aksesorë që i kanë dhënë shumë hijeshi veshjes së saj.

Pavarësisht moshës dhe faktit që është nënë e dy fëmijëve mund të themi se është një ndër personazhet me më shumë stil./Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje