Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Guida e Jennifer Lawrence se si të sillesh kur je e ftuar në një dasmë

June 03
10:35 2016

Jennifer Lawrence është një nga ato femra që di ta shijojë jetën. Gjithnjë e shohim nëpër tapete të kuqe, restorante të mira, evente prestigjioze…E megjithatë, ajo di të jetë sportive dhe e thjeshtë në të gjitha këto dalje.

Së fundmi, ajo ishte e ftuar në dasmën e mikes së saj, Laura Simpson, këtë fundjavë në Firence, Itali. E fotografuar, J.Law është paraqitur tejet spontane dhe gjithnjë e buzëqeshur e në shoqëri të mirë.

Nëpërmjet galerisë, ndiqni 4 rregullat e J.Law për të qenë një e ftuar simpatike si ajo.

Shperndaje