Blitz

 Breaking News

Gruaja i bëhet xheloze për Eli Farën, Bujar Qamili: Ka të drejtë!

Gruaja i bëhet xheloze për Eli Farën, Bujar Qamili: Ka të drejtë!
May 20
16:47 2018

Këtë javë i ftuar në studin e emisionit “Thumb” nga Aulona Musta  dhe Fatma Haxhialiu ka qenë këngëtari i mirënjohur Bujar Qamili. Këngëtari ka treguar më shumë nga 40 vitet e tij karrierë në muzikën shqiptare dhe projektin e  tij që do të zhvillohet më 20 maj në pallatin e Kongreseve.

Në kaq vite karrierë Bujari është ndeshur me këngëtare nga më të ndryshëm por më parë në “Thumb” ka pranuar se e pëlqen shumë Eli Farën aq sa bashkëshortja  e tij bëhet xheloze.

Dy moderatoret e kanë pyetur mbi këtë deklaratë të cilën Bujari nuk e ka mohuar.

“ Gruaja ime bëhet xheloze për Eli Farën dhe ka të drejtë. A ka femër më të bukur se Eli?  Ka lezet ta shohësh duke ecur. Është njeri i jashtëzakonshëm. E kam shumë shoqe e njoh që fëmijë. “,- ka treguar këngëtari. Epona vjen mirë që pavarësisht gjithçkaje bashkëshortja e bUjarit është gjithnjë mirëkuptuese. /Blitz.al/

Share