Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Grida Duma ka diçka për të thënë në lidhje me politikanët që imitohen në “Portokalli”

Grida Duma ka diçka për të thënë në lidhje me politikanët që imitohen në “Portokalli”
December 28
12:43 2018

Tashmë prej vitesh spektakli i humorit  “Portokalli” ka sjellë në qednër të vëmendjes problematika të vendit onë por  në mënyrë satirike. Shumë politikanë janë imituar në mënyra të ndryshmë duke sjellë një anë tjetër të tyre.

Por mbrëmë e ftuar në “Open”  deputetja e PD-së Grida Duma ka folur në lidhje me këtë çështje dhe tha se ai është një publicitet në favor të tyre.

“Sot jemi në një situatë ku çfarëdolloj publiciteti i ka shpërbyer për mirë politikanëve. Çfarë problemi ka politika sot? S’e dëgjon dot njeri të njëjtën mënyrë të foluri. Sot politikanët duan vëmendje. ‘Portokalli’ promovon politikanët”- përfundoi Grida./Blitz.al/

Komento
Shperndaje