Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Greta Koçi, pas Shakohoxhës, imiton në mënyrë të pabesueshme këngëtaren e njohur

Greta Koçi, pas Shakohoxhës, imiton në mënyrë të pabesueshme këngëtaren e njohur
November 03
13:00 2016

Greta Koçi, përveçse këngëtare, duket se ka një talent të zbuluar kohët e fundit në imitim. Greta është një interpretuese shumë e zonja e disa personazheve të njohur të ekranit shqiptar.

Ajo që dëshiron ta zbulojë për të gjithë këtë talent të këngëtares është motra e saj Eni Koçi. Më herët, Eni ka postuar një video ku Greta imitonte komentatorin Shakohoxha, ndërsa sot ajo tregon se si këngëtarja imiton… Enin.
“O Greta, duhet të iki te dyqani patjetër o Gret, mos ia fut kot tashi o Gret”,- thotë këngëtarja në video.
Duhet thënë se Greta ka aftësi shumë të mira imituese./Blitz.al/

@gretakoci1 kesaj rradhe me imiton mua😂

A video posted by Singer/Songwriter (@enikociiii) on

Shperndaje