Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Greta Koçi na tregon “Ku ka gabuar” edhe pse ne nuk na duket vërtetë gabim…

Greta Koçi na tregon “Ku ka gabuar” edhe pse ne nuk na duket vërtetë gabim…
February 12
20:21 2018

Greta Koçi la pas një vit le të themi të suksesshëm për të. Këngëtarja i është përkushtuar tërësisht karrierës së saj muzikore e ndonëse kanë kaluar 2 muaj që nga videoklipi i saj i fundit,” Përsëri”, pak minuta më parë Greta lançoi një tjetër projekt.

Fansat e saj prej ditësh po prisnin videoklipin “Ku Gabuam”, një këngë ritmike dashurie e ndarjeje e cila është publikuar pak minuta më parë. Si gjithnjë, këngëtarja shfaqet seksi dhe e kuruar deri në detaje në look. Tekstin e këngës e ka bërë motra e saj, këngëtarja Eni Koçi. Në videon e mëposhtme mund të ndiqni videoklipin e “Ku Gabuam”./Blitz.al/

Komento
Shperndaje