Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Greta Koçi ka ditëlindjen, bën plot 16 vjeç!

Greta Koçi ka ditëlindjen, bën plot 16 vjeç!
September 26
10:16 2016

Sa herë që flitet për Greta Koçin, të gjithëve u shkon ndërmend batuta se ajo gjithnjë mbetet 16 vjeçe.
Prej vitesh ajo është pjesë e tregut muzikor dhe e ka nisur karrierën e saj që në moshë të vogël. Greta feston sot ditën e saj të lindjes dhe e ka uruar veten në një mënyrë të veçantë. Nëpërmjet një postimi në Instagram, këngëtarja ka shpërndarë një foto urimi ku shkruan:
“Vajza e ditëlindjes! Sot mbusha sërish 16 vjeç. Faleminderit të gjithëve për qindra urimet tuaja. Përqafime, Greta!”
Ne i urojmë Gretës edhe 100 vjet, pavarësisht se për të gjithë do të vazhdojë të jetë çdo vit 16 vjeçe./Blitz.al/

#birthdaygirl ??????.Sot mbusha serisht 16 vjec??.Flm te gjitheve me zemer per qindra urimet tuaja.Perqafime,Greta?

A photo posted by Greta Koçi (@gretakoci1) on

Shperndaje