Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Greta Koçi hap arkivat! Këngëtarja kujton me nostalgji fëmijërinë e saj

Greta Koçi hap arkivat! Këngëtarja kujton me nostalgji fëmijërinë e saj
January 03
11:36 2018

Të gjithëve  na ndodh që të bëhemi nostalgjikë e të hapim albumet e vjetra. Të njëjtën gjë ka bërë edhe këngëtarja e njohur Greta Koçi. Ajo ka publikuar në Insta Story një foto kur ka qenë 5 muajshe, teksa e mban në krahë gjyshja e saj.

Sigurisht që ky është një kujtim shumë I veçantë për vetë këngëtaren.

“Unë 5 muajshe me engjëllin tim mbrojtës, gjyshja ime”- ka shkruar Greta bashkangjitur me këtë foto.

Të gjithë e dimë, se gjyshet kanë një lidhje shumë të fortë me nipërit e mbesat kështu që as Greta nuk mund të bënte përjashtim./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje