Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gratë e rëndësishme të VIP-ave

Gratë e rëndësishme të VIP-ave
March 09
20:25 2016

1. Janë qëllimet tuaja të mëdha?

Picture 1 of 4

Merrni frymë! Kjo nuk do të thotë se ka standarde për qëllimet, por ne shpesh vendosim qëllime të panevojshme, të sëmura për egon, duke menduar se kjo është pikërisht ajo për të cilën kemi nevojë. Ju duhet të rivlerësoni qëllimet tuaja për të parë nëse kjo është me të vërtetë gjëja më e mirë e mundshme. Mendojeni për një kohë të gjatë: Pas 10 vjetësh, a do të jem krenar që kam arritur këtë synim?

Komento
Etiketimet
Shperndaje

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment