Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Grabitet shtëpia e këngëtares së njohur shqiptare…

Grabitet shtëpia e këngëtares së njohur shqiptare…
October 11
15:16 2018

Shtëpia e këgëtares së  njohur Rosela Gjylbegu është grabitur nga maskat. Sipas “ShkodraNews” hajdutët kanë përfituar nga rasti duke qenë se në shtëpinë e këngëtares për momentin nuk banon njeri duke qenë se ajo është zhvendosur në Tiranë së basku me familjen për shkak të angazhimeve të shumta.

Ata kanë arritur të marrin disa sende që kanë gjetur brenda dhe më pas janë larguar duke mos lënë asnjë gjurmë. Grabitjet kohët e fundit po kthehen në një problem serioz në Shkodër e aq më tepër kur nuk bëhen të ditura nga policia vendore e Shkodrës.

Aktualisht Rosela përveç këngës po punon edhe në Kuvendin e Shqipërisë tashmë prej disa vitesh. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje