Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Goli i parë i djalit të Sergio Ramos

Goli i parë i djalit të Sergio Ramos
June 19
11:31 2016

Mbrojtësi i Kombëtares Spanjolle, Sergio Ramos, përveç Kampionatit Europian po shijon edhe momente të veçanta me familjen. Futbollisti i Real Madridit dhe partnerja e tij Pilar Rubio janë prindër të djalit Marco. Tashmë 2 vjeç, vogëlushit duket se i pëlqen profesioni i të atit. Nëpërmjet një videoje në Instagram, Sergio tregon lojën me të birin, ai në rolin e portierit dhe Marco i vogël përpiqet t’i bëjë gol të atit.
“Jeta dhe gjërat e saj të vogla… Ju dua”,- ka shkruar futbollisti bashkangjitur postit.
“Një ditë speciale vetëm me këta të dy. I lumtur”, – ka shkruar Sergio poshtë fotos së familjes.
Jo vetëm momentet e lojës por edhe ato me familjet në fushë janë më të bukura për Ramos.

Un día especial. Con ellos, siempre. Feliz. Love you!!! @pilarrubio_oficial ❤️?❤️?❤️?

A photo posted by Sergio Ramos (@sr4oficial) on

Share