Blitz

 Breaking News

Gjiko qenka ngritur nga dasma me plane të mëdha: I hodhëm themelet e familjes sonë, ishallah me shumë beba…

Gjiko qenka ngritur nga dasma me plane të mëdha: I hodhëm themelet e familjes sonë, ishallah me shumë beba…
September 22
15:37 2018

Elita dhe Gjiko u celebruan mbrëmjen e djeshme në një dasmë madhështore duke kurorëzuar kështu dashurinë e tyre disa vjeçare në martesë.

Por ndryshe nga çiftet e tjera që ditën pas dasmës mundohen të qetësohen ata kanë zgjedhur që pasi pritën të gjithë urimet nga të ftuarit, në fund të urojnë njëri-tjetrin.

Elita është shporehur tejet e emocionuar për faktin që u martua me dashurinë e jetës së saj.

Nga ana tjetër Gjiko pak më parë ka bërë një postim në Instagram në të cilin zbulon se dëshiron që të ketë shumë fëmijë me gruan e tij.

“Sapo i vumë themelet e familjes sonë! Ishalla me shumë beba gruaja jem”,- ka shkruar ai./Blitz.al/

 

View this post on Instagram

 

Sapo i vum themelet e familjes tone ! ishalla me shume beba gruja jem @elita.rudi ❤️😁🥂

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Share