Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gjiko flet sërish për sherrin me Blunt dhe Real: Nuk ndihem aspak keq, nuk më shanë nga nëna!

Gjiko flet sërish për sherrin me Blunt dhe Real: Nuk ndihem aspak keq, nuk më shanë nga nëna!
June 13
22:03 2018

Mbrëmjen e sotme reperi i njohur Gjiko ka qenë i ftuar në emisionin Top Shoë Magazine. Ai ka lançuar mixtapen e tij si dhe këngën e re “Energjiko”. Veç kësaj reperi është pyetur për sherrin që bëri mjaft bujë në rrjetet sociale. Bëhet fjalë pikërisht për debatin me Blunt dhe Real one, ku veç kërcënimeve edhe kanë ofenduar njëri tjetrin.

Nuk ndihem aspak keq, nuk më kanë sharë nga nëna dhe as më kanë prekur me dorë”…- ka rrëfyer Gjiko.

Nëpërmjet kësaj përgjigje duket sikur ai ka kërkuar të mos flasë më për këtë temë dhe nënkupton se çdo keqkuptim ka mbaruar, thjesht ata nuk kanë marrëdhënie me njëri tjetrin./Blitz.al/

Komento
Shperndaje