Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gjatë gjithë kohës kemi komplimentuar Albërie Hadërgjonajn, por nuk kemi parë nënën e saj

Gjatë gjithë kohës kemi komplimentuar Albërie Hadërgjonajn, por nuk kemi parë nënën e saj
February 25
10:10 2017

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj gjithmonë komplimentohet për linjat dhe look-un e saj mjaft të kuruar. Pasi vajza e Albëries bëri  fëmijë, të gjithë i jemi referuar kësaj të fundit si gjyshja më seksi në botë dhe me të drejtë, sepse nuk mund ta mohojmë këtë gjë.

Mirëpo nuk kishim parë se sa bukur dukej mamaja e Albëries! Natyrale dhe si një zonjë e vërtetë, ajo ka pozuar teksa Albëria e ka postuar fotografinë e shkrepur në Instagram. “Mami im, bota ime”, – ka shkruar këngëtarja përbri fotos, ndërkohë që ka marrë menjëherë komplimentet e ndjekësve të saj. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje