Blitz

 Breaking News

Gigi Hadid, siç nuk e keni parë kurrë

April 23
15:35 2016

Pavarësisht se është një nga modelet më të kërkuara dhe më të përfolura të momentit, Gigi Hadid, në fund të fundit, është thjesht një 20-vjeçare. Dhe këtë e ka treguar në një klip për “Sports Illustrated”, ku Hadid me bikini shihet duke u dëfryer në Bora Bora në mënyrën më lozonjare të mundshme.

 

 

Kohët e fundit, Gigi është përfolur për një ndarje të mundshme me ish-anëtarin e “One Direction”, Zayn Malik. Për më shumë rreth kësaj mund të lexoni këtu.

Tags
Share