Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gigi Hadid, përveçse modele, tani edhe me një “brand” të sajin

Gigi Hadid, përveçse modele, tani edhe me një “brand” të sajin
October 25
18:45 2016

Gigi Hadid, në bashkëpunim me Stuart Weitzman, do të prezantojë një linjë të re çizmesh.  Çizmet do të mbajnë emrin e modeles, pra “Gigi”, dhe do të jenë si modeli i çizmeve ushtarake por me takë.

Ajo do të prezantojë gjysmë-çizmet në 3 ngjyra të ndryshme, do të jenë me lidhëse, në ngjyrë të zezë si lëkurë gjarpri, metalike bronzi dhe metalike argjend.

Stuart ka treguar se këto çizme do të jenë shumë komode dhe ai është shumë i kënaqur që do të mbajnë emrin e Gigi-it./Blitz.al/

gallery-1477390276-boots-stuart-weitzman

 

Shperndaje