Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gigi Hadid kap mat Zayn Malik

Gigi Hadid kap mat Zayn Malik
April 21
09:33 2016

Gigi Hadid dhe Zayn Malik ishin një çift i përkryer në sytë e të tjerëve. Por mesa duket “përrallës” së tyre po i vjen fundi. Pas 5 muajsh të lumtur për Gigi Hadid dhe Zayn Malik duket se kanë filluar telashet.

Gigi ka kapur këngëtarin duke i dërguar mesazhe ish-të dashurës të tij Perrie Edwards.  Ajo  i ka gjetur Zayn një mesazh të ardhur nga Perrie kur ishin bashkë në shtrat, situatë aspak e mirë për Gigi-n.

Hadid nuk mund të besojë të dashurin e saj sepse fakti që ata vazhdojnë të shkëmbejnë mesazhe tregon se nuk i kanë ndërprerë kontaktet mes tyre.

Etiketimet
Shperndaje