Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Gigi Hadid imiton Zonjën e Parë, Melania Trump

Gigi Hadid imiton Zonjën e Parë, Melania Trump
November 22
10:50 2016

Gigi Hadid ka imituar Zonjën e Parë të SHBA-ve, Melania Trump. Gjatë ndarjes së çmimeve në American Music Awards, ajo ka dalë në skenë duke u sjellë si Melania.

Kjo është pritur me shumë humor nga të pranishmit, por është kritikuar në rrjetet sociale. Madje, disa njerëz kanë thënë se kjo është një mungesë respekti kundrejt zonjës së ardhshme.

Modelja kishte një ngjashmëri të madhe me 46-vjeçaren Trump, por  kjo shfaqje e ka etiketuar atë si raciste./Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje