Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Getoari surprizon me këtë urim, e quan Marinën nusen e tij!

May 17
00:57 2016

Është përfolur gjatë për lidhjen e Getoarit me Marina Vjollcën, deri në momentin që ata vendosën të pranojnë lidhjen e tyre publikisht.

Sot bukuroshja feston ditën e saj të lindjes. Një urim të veçantë ajo ka marrë nga i dashuri i saj. Ai ka postuar në Instagram një foto, ku shkruan: “Gëzuar dashuria ime, nusja ime, të kam gjithçka!” Getoari ka surprizuar me këtë dedikim jo vetëm Marinën por edhe fansat. Nga ky dedikim kuptohet se lidhja e tyre po “thellohet” akoma dhe më shumë.  Mesa duket çifti  paska plane afatgjata për të kurorëzuar dashurinë e tyre.

Mes shumë urimesh që i janë bërë Marinës, urimi i Gettit, në orën 00:00 ka qënë urimi special ose siç mund të thuhet ndryshe “qershia mbi tortë”

mar

Etiketimet
Shperndaje