Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Getoar Selimi, tashmë edhe kuzhinier

Getoar Selimi, tashmë edhe kuzhinier
November 17
17:23 2016

Getoar Selimi është një nga reperët më të njohur dhe më në zë të muzikës shqiptare e kjo në sajë të muzikës dhe këngëve të tij, të cilat janë kthyer shpesh në hite.

Përveçse një reper i suksesshëm, Getoari na ka treguar se është edhe një kuzhinier i mirë. Ka qenë partnerja e tij, Marina Vjollca, që ka postuar një video në InstaStory, ku shohim reperin duke i hedhur erëza apo kripë gjelit të detit.

Të themi të drejtën, jemi shumë kuriozë të provojmë gjelin e gatuar nga Getoari. /Blitz.al/

 

whatsapp-image-2016-11-17-at-16-33-02 whatsapp-image-2016-11-17-at-16-33-03

Shperndaje