Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Getinjo sapo bëri realitet ëndrrën e çdo mashkulli!

Getinjo sapo bëri realitet ëndrrën e çdo mashkulli!
June 13
09:07 2017

Nëse dikush e feston ditëlindjen në shoqërinë e miqve apo të familjes, reperi i njohur Getinjo duket se është një “botë” tërësisht tjetër.

Reperi feston ditën e sotme ditëlindjen dhe, si gjithmonë, ka postuar në Instagram një urim për veten.

“Nuk është një video e re, është ditëlindja ime! Qetësohuni dhe pini nga një shishe!” – shkruan Getinjo ndërkohë që në foto shfaqet i shoqëruar nga dy vajza, të cilat kanë pozuar në një pozicion “të nxehtë”. Kurse në të pasmet e tyre shkruhet “happy birthday/gëzuar ditëlindjen”.

Një ditëlindje të tillë do të donte ta festonte çdo mashkull, me thënë të drejtën, por paska qenë e shkruar që reperi t’i bëjë ëndrrat realitet.

Gëzuar ditëlindjen Getinjo! /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje