Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Getinjo feston ditëlindjen, Mozzik ndan me ndjekësit foton e rrallë nga fëmijëria!

Getinjo feston ditëlindjen, Mozzik ndan me ndjekësit foton e rrallë nga fëmijëria!
June 13
09:21 2018

Reperi i njohur shqiptar, Getinjo feston sot ditën e tij të lindjes.

Dhe siç ndodh zakonisht, nuk kishte si të mos mungonte edhe një urim nga vëllai dhe krahu i tij i djathtë.

Mozzik ka shpërndarë një foto nga fëmijëria e të dyve dhe shkruan: “Urime ditëlindja vëllai im! Të priftë e mbara edhe për shumë vite të tjera, me suksese e shëndet së bashku!”

Tashmë, dy vëllezërit kosovarë janë larguar nga Shqipëri e Kosova dhe gjenden në Gjermani ku kanë themeluar edhe labelin e tyre “2Euro”.

Ne i urojmë Getinjos edhe 100 vite të lumtura dhe presim më shumë hite. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje