Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Genti për Saimirin: “Bërtet shumë. Flet përpara se të dëgjojë”

Genti për Saimirin: “Bërtet shumë. Flet përpara se të dëgjojë”
June 04
08:48 2017

Gent Zenelaj ka qenë i ftuar në emisionin “Thumb” të Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut. Prej vitesh tashmë, atë e shohim në krah të Saimir Kodrës në moderimin e emisionit investigativ “Stop” . Puna ka bërë që mes tyre të lindë edhe shoqëria.

Por cila është gjëja që Genti nuk duron dot te Saimiri? Këtë gjë ai e ka treguar për “Thumb”.

“Saimiri bërtet shumë. Flet përpara se të dëgjojë”,- ka treguar moderatori i njohur.

Mesa duket, Genti nuk i kursen fjalët e mira, por edhe kritikat gjithashtu./Blitz.al/

Shperndaje