Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Genta ngre temperaturat! Shfaqet nudo, ashtu siç nuk e keni parë ndonjëherë

Genta ngre temperaturat! Shfaqet nudo, ashtu siç nuk e keni parë ndonjëherë
July 14
13:02 2017

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli gjithmonë ka dalluar për format e saj trupore.

Ajo ka publikuar një foto mjaft seksi në Instagram. Genta shfaqet “ashtu siç e ka bërë nëna”.  Duket se këngëtarja është duke bërë photoshooting, pasi dallojmë qartë edhe fotografin.

Mund të themi se kjo është një foto vërtet e guximshme, që jo çdokush mund ta publikonte. Gjithsesi, fansat e saj e kanë pritur shumë mirë këtë foto dhe kanë komplimentuar Gentën për format e saj trupore.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të themi: “Go Genta”!/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje