Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Genta Ismajli rrezikon të arrestohet? Ja çfarë ka bërë këngëtarja!

Genta Ismajli rrezikon të arrestohet? Ja çfarë ka bërë këngëtarja!
October 14
11:05 2016

Genta Ismajli para disa kohësh është bërë temë debati pasi kishte publikuar një fotografi me armë. Ligjet në Kosovë nuk e lejojnë diçka të tillë dhe policia ka hetuar Gentën për një kohë të konsiderueshme. Megjithatë, nuk pati asnjë veprim kundrejt këngëtares.

Por, siç duket, Genta e ka përsëritur gabimin. Sipas burimeve të “Magazina.al”, në projektin e fundit muzikor, këngëtarja do të shfaqet duke mbajtur pistoletë, çka përbën shkelje ligjore.

/Blitz.al/

genta-me-arme2_1476432642-3019654

 

Komento
Shperndaje