Blitz

 Breaking News

Gazetari i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë!

Gazetari i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë!
August 11
13:00 2019

Gazetari dhe komentatori i njohur sportiv, Alban Xhihani, që sigurisht e njihni dhe nga shprehja “Ai është flamuri më i bukur në botë Alban”, është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe bashkëshortja, Isida, janë bërë prindër të një vajze. Lajmin e ka konfimruar vetë Xhihani me një postimi që ka bërë ditën e djeshme në Instagram, me anë të kësaj fotoje, ku duket dora e vogëlushes së porsalindur:

 

View this post on Instagram

 

✌ #blessed #mymasterpiece 😇

A post shared by Alban Xhihani (@alban_xhihani) on

I bekuar, kryevepra ime!”- shkruan gazetari sporitv bashkangjitur me foton, ndërkohë që ka zgjedhur që emrin e vajzës të mos e ndajë ende me ndjekësit.

Gjithsesi duke e uruar me jetë të gjatë, më duket e rastit ti themi që: “Kjo është ndjesia më e bukur në botë, Alban!” /Blitz.al/

Share