Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Galeri) Ja çfarë tronditi showbizz-in shqiptar këtë verë…

September 03
12:28 2016

 

Muajt e verës së këtij viti kanë rezervuar plot lajme të bujshme për sa i përket showbizz-it shqiptar, të cilat kanë ngjallur interesin maksimal te publiku ynë.

Nga muaji qershor deri në muajin gusht, personazhe të ndryshëm të ekranit kanë ditur të jenë në qendër të vëmendjes me histori dashurie, suksese ndërkombëtare, shtatzëni dhe lëvizje të papritura televizive për sezonin e ri.

Se cilët janë këto personazhe dhe cilat janë lajmet që kanë ngjallur më së shumti interes gjatë kësaj vere i mësoni në galerinë e mësipërme. /Blitz.al/

Shperndaje