Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Galeri) Ja çfarë tronditi showbizz-in shqiptar këtë verë…

September 03
12:28 2016

Aurela Gaçe

Picture 1 of 10

1. Kishte muaj që flitej nëpër portale të ndryshme e në rrjetet sociale se Aurela Gaçe ishte shtatzënë me fëmijën e saj të dytë, por artistja vendosi ta bëjë publike me një postim në Instagram në 2 korrik, ku përveçse konfirmoi lajmin, falënderoi të gjithë ata gazetarë që e respektuan dhe nuk abuzuan, sipas saj, duke bërë publike diçka aq delikate për të. Pak javë më pas, artisja tregoi edhe gjininë e bebes, përsëri me anë të një postimi në Instagram, ku kishte veshur një fustan të zi, në të cilin shkruhej “princesha”. Pra, bebja që Aurela po mbante ishte një vajzë.

 

Muajt e verës së këtij viti kanë rezervuar plot lajme të bujshme për sa i përket showbizz-it shqiptar, të cilat kanë ngjallur interesin maksimal te publiku ynë.

Nga muaji qershor deri në muajin gusht, personazhe të ndryshëm të ekranit kanë ditur të jenë në qendër të vëmendjes me histori dashurie, suksese ndërkombëtare, shtatzëni dhe lëvizje të papritura televizive për sezonin e ri.

Se cilët janë këto personazhe dhe cilat janë lajmet që kanë ngjallur më së shumti interes gjatë kësaj vere i mësoni në galerinë e mësipërme. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje