Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Galeri) Foto nga prapaskenat e “Lemonade”

August 24
15:22 2016

 

Kanë kaluar plot 4 muaj, që kur Beyonce publikoi albumin e saj më të fundit, të quajtur “Lemonade”.

I mbushur me pamje nga më të ndryshmet dhe me efekte vizuale të panjohura më parë, “Lemonade” tregon historinë e një gruaje të zakonshme afro-amerikane, e cila kalon peripeci të ndryshme derisa gjen më një fund dashurinë e vërtetë.

Dhe pas 4 muajve, Beyonce ka vendosur t’i “qerasë” admiruesit e saj me disa foto nga prapaskenat e xhirimeve, të cilat do t’ju lënë pa fjalë.

Shperndaje