Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Galeri) Foto nga dasma e komedianit Kevin Hart

August 18
17:18 2016

Aktori i njohur Kevin Hart i ka dhënë fund beqarisë me modelen Eniko Parris këtë javë në një dasmë madhështore, por larg mediave.

Ata kanë zgjedhur rrjetin social Instagram për të ndarë me ndjekësit e tyre lajmin e mirë dhe foto nga ceremonia.

“Ju prezantoj me zonjën Hart… e njohur gjithashtu si gruaja ime…  Wooow”, – shkruan Hart në një nga fotot e dasmës.

Hart dhe Parris u fejuan para dy vitesh dhe e zgjeruan familjen e tyre me 2 fëmijë, Heaven dhe Hendrix. /Blitz.al/

Etiketimet
Shperndaje